COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA


Powstał serwis internetowy klubu MOSiR Mysłowice/S.C.S. Sokół Silesia Volley.

Strona zawiera wszelkie informacje dotyczące wszystkich zespołów Silesia Volley.

Serwis silesiavolley.pl jest bardzo prosty a jednocześnie funkcjonalny co zapewni użytkownikom optymalne poruszanie się po stronie i szybkie zdobywanie potrzebnych informacji.

Pod nagłówkiem serwisu, które zawiera jednocześnie logo nowopowstałego klubu znajduje się interaktywne rozwijalne menu gdzie można zdobyć informacje o poszczególnych zespołach jak i o klubie a także stopkę redakcyjną.

W rozwijalnym menu poruszamy sie następująco (na przykładzie zakładki I liga)
klik I liga – mamy krótki wyciąg z regulaminu rozgrywek i zasad rozgrywania ligi
klik I liga – wyniki i tabela – wyniki i tabela
klik I liga – Skarb kibica – skład zespołu, informacje o zawodniczkach i sztabie szkoleniowym

Poniżej mamy trzy kolumny i tak: od lewej najpierw informacje w formie newsów, później blok w którym możemy przeczytać wyniki spotkań jak i zapowiedzi meczów następnej kolejki, ostatnia kolumna dla sponsorów klubu i linków do ciekawych stron.

Ciekawostką jest, że serwis będzie prowadzony na zasadach prawa prasowego przez firmę zewnętrzną na podstawie porozumienia podpisanego z klubem i zostanie zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism.

Warto nadmienić, że w/w firma administrowała do tej pory serwisem sekcji siatkówki MOSiR Mysłowice – Mysłowicki Wortal Siatkarski – www.mws.pl

Zapraszamy do odwiedzania www.silesiavolley.pl na której będziemy mogli znaleźć wszelkie informacje dotyczące wszystkich grup siatkarskich.

Strona www.sokolchorzow.pl będzie nadal użytkowana ale znaleźć na niej będziemy mogli wszelkie informacje dotyczące działalności gospodarcze klubu.